sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

ÜŞÜTDÜYSEN KARPUZ GİBİ YAT

ÜŞÜTDÜYSEN KARPUZ GİBİ YAT

Bu sene çok kış göremedik, karda yağmadığından havada mikrop dolanıyor. Kapalı ortamlardada tabi hızla yayıldığından, insanlarımız yine fena fena hasta. Ben gribe paçavra hastalığı diyorum o ney diyorsanız, hani eski püskü döküntü kumaşlar vardır paçavra denir. Zor düzeltirsin onaramazsan kullanamazsın buruşuk eski göze kötü gözükürler, nezlede öyle eğerki geçiremezsen bitap halsiz düşer sararıp solarsın.
Havaların bir açıp bir kapatması yüzünden nasıl giyineceğimizide şaşırtddık. Güneş açıyor ince montlar, yağmur yağıyor hava soğuyor kalın kabanlar derken, bir açılıp bir kapanıyoruz.
Şöyle bakıyorumda aksıran tıksıran o kadar çok kişi varki etrafımızda, onlarla yakınlaşmaya çekiniyoruz. Asosyal olduk bugünlerde. Tamam o kadar dikkatli davransakta şıifayı kaptık napacağız. Başta karpuz gibi yatacağız gerile gerile, daha sonra ılık suyun içine tuz karıştırıp gargara yapın boğaza iyi geliyor yutmayında sakın. Sizin işiniz belli olmaz Sindy bize tuzlu su yutdurdu ishal etdi demeyin sonra yutupda. 🙂
Soğuk algınlığı denilince aktarların hemen yolunu tutarızya, ıhlamur ada çayı çok iyi gelir bunun yanı sıra zencefilli çayda çok etkilidir tavsiye ederim. Zencefil çayını balla limonla tadlandırın için ciddi faydasını göreceksiniz. Hazır evden çıkmıyorsunuz sevgilinizde yanınızda değil, sarımsak soğanın dibine vurun. Işkembe çorbasını tek geçerim bu konuda, ne zaman grip olsam işkembeye sarmısaği sirkeyi limonu basarım kaşığı daldırırım yanındada soğan maydanoz yerim ufff, yemin ederim en tesirli grip ilaçlarının ağzına eder o derece. Manyak vücudun direncini artddırıyor kendinize geliyorsunuz. Bu benm reçetem hastalandığınızda deneyin nasıl haklı olduğumu göreceksiniz. Neyse siz hasta olmamaya gayret edin, olursanızda bir tencere işkembe çorbasıyla gelirim artık.
Bacınız size bakar 🙂 Sindy…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları