BAYANLAR İZLENİYORSUNUZ

sohbet chat

BAYANLAR İZLENİYORSUNUZ

BAYANLAR İZLENİYORSUNUZ  Şimdi bir panik oldularki anlatamam, korkmayın izleniyorsunuz dediysem biri bizi gözetliyoru oynamıyoruz. Sadece beyler tarafından inceleniyoruz dedim. Yani bakıyorlar baştan ayağa soldan sağa, yukardan aşağıya bulmaca çözer gibi çözüyorlar bizi.

ERKEK BAKAR

Beyler güzel bir kadın görseler itinayla bakarlar. Saçından tutar ayak tırnaklarına kadar süzgeçten geçirirler. Sizde sanıyorsunuz erkekler dikkat etmez. Valla bazı konularda detaycı değiller üstün körü geçerler ona sözüm yok ama, konu güzel hatun olursa valla gözlerini dike dike bakarlar.
Yolda alışverişte, oturduğunuz kafede bile yan masada oturan bir erkeğin bakışları size doğru yöneldiyse izleniyorsunuz çaktırmayın. Kızarmayın anlamamazlıktan gelin bırakın süzsünler. Güzele bakmak sevapmışya sizde sevap işliyorsunuz kasılmayın.
FAZLA BADANA BOYA CİLA ÇEKMEYİN
Erkekler çok abartı makyaj yapan kadınlardan hoşlanmıyorlar. Daha nude tonlarda porselen bebek gibi ciltleri sağlıklı dişi bulduklarını anladık artık. Tamam özel günlerde gecelerde makyajı azcık abartabilirsiniz ama, normal zamanlarda badana boya fazla cila çekmeyin o suratlara. Cildinizede zarar sonra erkenden buruşursunuz inanın.
Kirpiklerde şu ara takma kirpik modası aldı gidiyor. Ama görüyoruzki çok fazla yelpaze hissi uyandıran kocaman kocaman uzun takmalar erkeklerin gözüne batıyor. Hoşlaşmıyorlarmış güzelim sizde daha naturel duran kirpiklerden alın takın illâki takacağız diyorsanız.

MANİKÜR PEDİKÜR OLMAZSA OLMAZI

Eller kendimizi ifade etmek için en ön planda olan uzuvlarımızdan bu yüzden konuşurken olsun, yemek yerken olsun illâki gözler ellere ve tırnaklara çevriliyor. Bakın bunlardada abartı takmalara yönelmeyin. Hani Bülent Ersoyun varya uzun kepçe gibi, sanırsınız mezara iki toprak atacak onlarla, sakın valla erkeğinizin yüzünü gözünü parça pidik edersiniz. En güzeli fransız manikürü ve pastel tonda ojeler. Gerçi seksi gecelerde kırmızı ojelerde çok can yakmıyor değil hani.Sizler temiz olun bakımlı olun pis kokmayın makyajı abartmayın. Vitrin süsü gibi kokoş bayanlardan olmayın yeter. Yapacağınız sadece sizi sade ama çekiçi gösteren makyajlar ve sizin kalite farkınız tabi. Hoşcakalın güzeller. Sindy… Düşlediginiz Güzellikler Sizde olsa Da Bir Başka Güzellik Gözünüzden Kaçmaz  Sevabım ol  

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
10
25 Eylül, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?