sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

EVİNİZİN MİMARI SİZ OLUN

EVİNİZİN MİMARI SİZ OLUN

Hepimiz yaşadığımız vakit geçirdiğimiz, arkadaşlarımızı ağırladığımız yuvamızın, içimize sinmesini içinde keyif alarak yaşamak isteriz. Bazen öyle zamanlar olur’ki, iş stresinden yoğun trafik ve insan kalabalığından kaçıp, evime bir düşeydimde ayağımı uzatıp bir dinleneydim deriz. Sizlerde öyle değilmisiniz, yorulmuşsunuz hemen eve gidip üstünüzdekilerini çıkartıp rahat bir şeyler giyip, yatağınıza yatıp yada elinize kumanda televizyon karşısında ev keyfi gibi yoktur.
Şöyle bir bakın evinize ama alıcı gözüyle bakın, yaz geliyor açın cam çerçeve kapıları, duvarlarınızın boyaya ihtiyacı varsa, birde renk değişimi yapın. Hep aynı duvarınızın renginden bıkmadınızmı, ne güzel pastel sıcak tonlar var kullanmadığınız renge geçiş yapın. Belki daha içiniz açılacak evinizin havası değişecek buda sizin ruh halinize yansıyacak.
Evinizi gereksiz çiçek böcek aksesuarlarla doldurmayın. Sade olsun şık olsun rahat göze batmayacak ufak tarz objelerle farklılık yaratın. Evi bir bütün olarak algılamak son derece önemlidir. Evi tam olarak görebilmek odanızı dizayn ederken diğer odalar ile olan uyumunu da dengelemenize olanak tanır. Size tavsiyem odalarınızı tek tek değilde komple bir bütün olarak düşünüp ona göre ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Hangi rengi tercih edeceğiniz evinizi güzelleştirirken büyük önem taşıyor. Gri renk tonları mı yoksa sarının apaçık şekilleri mi, bu seçimleri yapmak sizin evinizi başka bir seviyeye taşıyacak seçimlerdir. Özellikle sevimli renkler tercih etmek ev dekorasyonu konusunda faydalı olacaktır. Şekiller ile sınırlar çizmek iyi bir nokta olabilir. Ev dekorasyonu konusunda size yardımcı olacak kare, daire, dikdörtgen gibi şekillerdir. Evin belli bölümlerinde doğru geometrik şekilleri yerleştirmek hayal ettiğiniz yere sahip olmanıza yardımcı olabilir. Masa örtüleri ve nevresimlerinizi değiştirin. Masa örtülerinin duvarlar ile uyumu, ev eşyalarını tamamlaması ev dekorasyonu konusunda sizi bir üst seviyeye çıkartacak çalışmalar arasında yer alır. Özellikle nevresimlerin desenleri eşyalar ile uyumlu olursa gerçek dekorasyonu yakalamış olursunuz. Evini tabanı ve aynı zaman tavanı genel anlayış olarak hep aynı renk dizayn edilmektedir. Halbuki böyle bir gelenekselliğe gerek yoktur. Tavanlarınızı evinizin duvarlarına uyumlu bir renge bürüyebilir, aynı şekilde tavanlarınızı epoksi boya yapabilirsiniz. Epoksi boya çeşitli renkler de figürlerde olarak evinize değişik bir hava katmanızı kolaylaştıracaktır. Belli bir bütçe ayırmışsanız bu işe size bir tüyo vereceğim, muhakkak perdelerle halıda oynama yapın çünki evin havası birden değişiyor. Eğer şık bir perde olursa evin tüm alanlarına teshir ederek güzelliği ve mükemmelliği yakalamış olursunuz. Bu nedenle ev dekorasyonu fikirleri konusunda muhakkak perde konusuna dikkat etmeli, doğru perdeyi seçerek evinizi tamamlamış olursunuz.
Yakında ilkbahara gireceğiz belli bütçeyi ayırın, güzel uygun ev araç gereçlerinin tümden bulunduğu mağazalarımız var. Gidin yeni ürünlere bakın fiyat aralıklarını araştırın en uygunu seçin hesabınızı yapın ve yaza içiniz açılarak girin. Her zaman için değişiklik bizleri mutlu edecektir. Kendi evinizin mimarisi olun, hadi bakalım kolları sıvayın, eviniz değiştikce sizin havanızda değişecek….Sindy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları