sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

Real TaytLar sohbet

TaytLar Neden Bu Kadar Talep Görüyor?

sohbetdul,sohbetchat,sohbet,aşksohbet,mobilsohbet,chat
www.sohbetsindy.com

Sporcu taytı,yoga taytı,fantazi taytlar,rahat günlük giydiğimiz taytlar ve o taytlar “her ortama uyan”olarak adlandırılsada onlar herşeyi yapabiliriz giyim tarzıdır.
Sadece sporcuların üstünde görmüyoruz onları,yakışanıda giyiyor yakışmayanıda.Gerçi kilolu bayanlar kendilerini güzel oldum sanıp giymeseler çok iyi olacak bariz çevre kirliliği yaratıyorlar.
Yakışana cidden yakışıyor ama,uzun bacaklı güzel top gibi görüntüsü olan kalçalarda acayip estetik duruyor.
Günlük yaşantımızda altımızda taytlar varken akşam özel bir yere davetlisiniz hemen ayağınızdaki rahat sporları çıkartın yüksek topukla kombinleyin işte size,gündüzden geceye kolay seçim.
Kendinizi genişlemiş hissetdiğinizde çekin altınıza bir tayt sizi ne kadar toparlayacak daraltacak fark edeceksiniz.Arada 2 beden oynuyor fit görünüyorsunuz.Hani rahat olsun diye bol salaş eşofman altları,ince kumaş pantollar giyilir,bunlar rahat olabilir fakat sizi olduğunuzdan kilolu gösterir.
Her zaman derim sizi toparlayan ürünler tercih edin çuval gibi şeylerin içinde rahat olacağım diye kötü gözükmeyin.
Hiç fark etdinizmi o taytlı bayanlara bir bakın,düz hiç poposu olmasa bile o kadar sexi durur’ki sanki kalçası var gibi gözükür.
Ve her daim bayan kalçaları ilgi merkezi olduklarından taytlı popolara bakılır.
Bizler için o kadar rahatlıkdır’ki yolculuklarda yüksek bel tayt çekin altınıza üstüne salaş bi tişört bitdi.Istediğiniz kadar yol gidin bacaklarınız rahat edecektir.
Gardrop köşelerindede fazla bir yer tutmazlar katlayıp kaldırın ufak parçaları.Her rengini alın çok pahalı bişeyde değildir.Pazarlarda bile çeşit çeşit rengarenk iplerde asılı dururlar.
Sizi darlamaz yemek yerken offf(pantolun düğmesini az açsammı)diye düşünmezsiniz.Rahat olun yemek sırasında sizi hiç sıkmaz.
Kışın uzun çizmelerimizin içine kot pantolların paçalarını sıkıştırmaya çabalarız ama kalın kışlık taytlar giyseniz o sorunu yaşamazsınız işte,çok rahat edeceksiniz.
Bir arkadaşımdan duymuştum,parlak deri gibi olan taytlarını kocası yatakda giydiriyormuş(okşadığında elleri o bacaklardan kaymalıymış)

sohbetdul,sohbetchat,sohbet,aşksohbet,mobilsohbet,chat
www.sohbetsinyd.com

buda farklı bir görüş değişik fantazi tarzı.
Marka marka deri taytlar alırdı renkli disco topu gibi görünüyorsundur derdim gülerdi.
Ne kadar spor giyimi için üretilmeye başlasada taytlar,çok fonksiyonlu olarak piyasada geniş yeri var.Çocuğundan büyüğüne kadar giyenlerin rahatlık ön planda olarak başlayıp farklı ilgi alanlarına çekildiğinede şahit oluyoruz.
Rahatlık tamam ama lütfen vücudunuz o taytları kaldırıyorsa giyin.Hoşcakalın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları