sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

Gurbet Sohbetcileri

Gurbet Sohbetcileri

Vatanına toprağına milletine aşık olan insan nerde olursa olsun evinden yurdundan uzaklaşınca içine acı çöker hasret düşer ayrılık çeker. Türkiyenin her ilinden giden gurbetçi dostlarımızın daha yoğun olduğu ülkelerimiz vardır. Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Kıbrıs, Arabistan bu ülkelerde Türk vatandaşlarımıza daha çok rastlarız. Rastlarız diyorum çünkü SohbetSindy.com Sohbet Sitemize gurbetçi o kadar çok dostlarımız geliyorki onlarla tanışıp orda neler yaptıklarını, Türkiye’de nelerin özlemini çektiklerini öğreniyoruz. Onların kendi toprağının insanıyla buluşturuyoruz. Sohbet odalarımızda Almanya Sohbet, Berlin Sohbet, Hollanda Sohbet, Arabistan Sohbet, Belçika ve Fransız Sohbet Odalarının eksikliğini gördüğümüzden kendilerine gurbet odası açacağız.
Madem bizim milletimiz Vatan hasreti çekiyor Sohbet’e çekip onların can sıkıntılarını bir nebzede olsa gidermek istiyoruz. Onların hangi şehirden gidip oralara yerleştiklerini sorup öğrendiğimizde, kendi memleketinin erkek ve bayan insanlarını bak buda senin toprağın senin memleketden deyip tanıştırıyoruz. Onların birbirleriyle samimi içten diyaloglarına tanık olmak, toprağım memleketim nasıl değişiklik varmı diye merak edip herşeyleri sadece bir Sohbet aracılığıyla duymaları bile sevinçlerini anlatmaya kelimeler yetmez.
Biz Sohbet Sitesi sahipleri olarak belli çok bir iş yapıyor gibi gözükmesekde, aslında toplumsal değerlerde insanlarımızı bir araya getiren köprü vazifesi gören buluşturan bir emekciler olarak aslında hayatın içinde yer alıyoruz. Sizler orda gurbet hasreti çekiyorsanız inanın, bizlerde sizin orda azda olsa Türkiyeden haberdar olun diye her şehrin Sohbet odasını sizlerin hizmetine açacağim. Haritanın bir ucundan diğer ucuna kadar, Sohbet odalarını siz gurbetci dostlarımıza aktif hale getirmek istiyorum. Tabi bu arz talep meselesi, eğerki böyle bir isteğiniz varsa bizlerle diyaloğa geçin. Sizin memleketin odasını açmamızı istiyorsanız Sindy bize Ankara odası aç, bize Diyarbakır Van odası aç demeniz kafi. SohbetSindy.com sadece bir sanal yalan yeri değil. Uzakları yakın etme, insanlara bir sekilde yardımcı olmanın yollarını araştıran ve uygulayan Sohbet Sitesi. Gubetci arkadaşlarım siz isteyin ben yapim. Sevgiyle kalın Sindy…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları