RAHAT UYKUYU BULDUK

RAHAT UYKUYU BULDUK

RAHAT UYKUYU BULDUK

RAHAT UYKUYU BULDUK  Bazılarınız ben gibi uyku sorunu varsa inanın işiniz zor. Geceler geçmez sabahlar olmaz, kuzular sayılır yününden  satılır örgü bile örülür. Elma yenir süt içilir, kitap okunur televizyon seyredilmez uyku kaçırır. Yatmadan önce bir saat açık havada yürüyün, bacaklarınız açılır kan dolaşımınız hızlanır. Bunları hep duydunuz değilmi ben gibi, tabikide yaptınızda ama nafile yine uykusuzluk yine gözler pörtlemiş uyku filan yok cin gibiyiz.

BELLEK KÖRELİYOR DİKKAT

 Uykusuzluk vücuda o kadar zarar getiriyorki say say bitmek en başta, beynimizi paslandırıp belleği köreltiyor.

Bellek körelmeye başlayınca nolacak ister istemez dikkat azalacak. Birde çalışıyorsanız daha fena, yanlış işler yanlış kayıpları getirecek. Tekrar baştan yapmanız gerekecek yada telafisi olmayan sonuçlar meydana gelecek.

ELİN GEVURU TEKNİK BULMUŞ

 Ülkenin adını söylemiyeceğim çünki tüm Türk halkı olarak onlardan nefret ediyoruz. Dediğimden anladınız tabi işte o elin gevuru rahat uyku tekniğini bulmuşlar. İşe yararmı bilmem ama sizlerle paylaşmak istedim.

Fakat bu yöntemi 6 Hafta yapacaksınız daha sonra vücut alışıyor artık tepki vermeye başlıyormuş uyuyormuşsunuz.

Sadece iki dakikada uykuya geçiş yapıyormuşsunuz ama yöntemi sırasına göre takip edeceksiniz.

 UYKUYA GEÇİŞ NASIL OLACAK

Çene dil göz yüzünüzdeki tüm kasları gevşetin. Öyle kaşınızı filan oynatmayın alnınızı kırıştırmayın. Mimik yapmayın salın suratınızı gevşek bırakın. Daha sonra omuzlarınızı gevşek bırakın. Kolun altını üstünü serbest bırakın. Rahat nefes alın göğüs bölgenizin rahat olmasını sağlayın. Bacaklarınızın alt ve üst kısımlarını rahat bırakın. Yaptınızmı buraya kadar tamam.

Şimdi kendimizi en istediğimiz yerde hayâl ediyoruz. Salıyoruz kendimizi salın arkadaşlar salın. 3 kere kendinize düşünme sorun düşünme rahatsın yat zıbar artık uykun gelmedimi diye teskin et. Tabi yat zıbar demiyoruzda düşünme sorunları düşünceleri düşünme diyoruz.Sonrasımı valla deniyeceğiz bende denemedim. Bakalım bu tutacakmı hadi iyi uykular şey pardon iyi denemeler. Sindy…

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
5
24 Eylül, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?