sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

Sohbet Sitelerinde SEKS AVCILARI

Sohbet Sitelerinde SEKS AVCILARI

Sanal hayat yalan hayat deriz tabi bu kimine göre öyle kimine göre Sohbet odalarında yazanlar robot değilse canlı kişiler tabiki diye düşünenlerde var bizler gibi.
Günün belli kısmını Chat yaparak geçirdiğimiz saatler, Türkiye’nin her şehrinden gelen sohbet’ci insanlarıyla farklı yerlerin kültürlerini öğrenip, onların yaşam tarzlarını gelenek göreneklerini ve kendilerine has mutfak adabı ve tarifleriyle, kendi bilgi dağarcığımızı genişletiyoruz.
Sanal ortam her karektere her zihniyete ve her arayışa cevap verdiğinden, herkesinde Sohbet Sitelerin’de arama konumu farklı oluyor.
Çoğunlukla aşk sevgili bulmak yada kafasına göre iki tatlı sohbet edip çıkıp gitmek bizim bildiğimiz, gerçi olması gerekende budur. Sohbet edersin oyun odalarına girersin eğlenir yarışırsın, radyo dinlersin dj lerden istek istersin vs. vs. bizim Sohbet Sitelerin’de olması gereken zaten bu dediğimiz belli kriterler. Fakat bu madalyonun bir yüzü, diğer yüzünü çevirdiğimizde karşımıza çok korkunç sahne çıkıyor.
İnternet’i araç gibi kullananlardan aklı fikri puştluğa çalısan insan azmanlarının Sohbet odaların’da avlarına düşürdükleri 18 yaş altı küçük körpe kızları avlayıp, onlarla istedikleri gibi eğlenmek onlar için yaşam biçimi olmuş. Sohbet Sitelerinde Seks Avcılarının hergün tuzağına daha gögüsleri bile şekil almamış, oğlan çocuklarına benzeyen yapıları, gözü açılmamış tecrübesiz olmaları, bu aç Seks kurtlarının oldukça ilgisini çekiyor.
Kendilerinden 20_25 yaş büyük erkeklerde baba sıcaklığı bulurum diye yanaşmaları, yada bu yaşta bir amca bana napabilirki sadece kızı gibi şefkât gösterecektir zihniyetinde sakın ola yaklaşmayın. Sizi kandırmalarına sıcak babacı gülmelerine sana bunu alırım para gönderirim vaatlerine kanmayın. Hepimiz biliyoruz’ ki karşılıksız hiç bir bedel yoktur. Sizin o narin körpe vücudunuzdan yararlanıp zevk aracı yapacaklardır. Bir kaç saat kendi bilmem neresinin zevki için kullanıp mendil gibide atacaktır. Gençliğinizi diriliğinizi bu şekil Seks avcılarına teslim etmeyin. Sonunda pişman olacağınız işlere kalkışmayın ve hiç kimseylede özel bilgilerinizi paylaşmayın resminizi adresinizi vermeyin. Sizi sadece yine kendiniz koruyabilirsiniz. Güvenli ortamlarda mutlu olmanız dileğiyle…Sindy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları