SOHBET’in BAYANLARI

sohbet yap

SOHBET’in BAYANLARI

Ne çok konuşurlar işleri olmasa, işleri varmış, yok çalışıyorlarmış, ofiste, evde hiç fark etmez onlar için. Bulundukları işte, yada evde yemek yaparken, ev temizlerken bile ellerinde Mobil telefonlarla lak lakda laklak. Canları gevezelik olunca, onları durdurana aşkolsun.
Hani görürüz Evli Sohbetci bayanlarıda, kocaları işten gelene kadar rahat rahat Chat yaparlar. Bu Sohbet Sitesi senin şu sunucu benim fellik fellik gezerler. Bir ev süpürürler iki saat mola verirler hopp hemen Sohbet’e dalarlar. Bir merak bir merak, kim kimle çıkıyor, kim ne yapmış, şu yakışıklı kimi tavlıyor, bu kız kime aşık filan, bayağı dedikodu malzemesi peşinde koşturur.
Bekar kızların işi zaten boş avare dolaşmak, onlar için 7/24 Sohbet vardır. Karışanları yok gecelere kadar napıyorsun ne haltlar çeviriyorsun diyenide yoksa ohhh miss sabahlara kadar Chat’dirsin. Yeni Sohbet Sitelerini keşfeden çömez Sohbet Bayanlarını görüyorumda, ilk başlarda bir çekinme, kısa kısa mesafeli konuşmalar filan, sonrada 3-5 gir çık ettiğinde, kabak çiçeği gibi açılmalar.
Ne Çapkın kızlar varya Sohbet Siteleri’nde, şimdi artık erkekler utanmaya başladı. Kızlar yanaştıkça kaçar oldular, ama her işinde bir yakışığı varya, kızlar koşunca çok basitlik oluyor. Bayan dediğin ağır olacak biraz, erkekler ne kadar eğlencelik eline düşürmelik av peşinde olsalarda, gizemli aklı başında, sözü Sohbeti belli bayanlar daha ilgilerini çeker.
Biz bayanlar içinde öyledir, yılışık, ısrarcı, asalak, boş konuşan zevzek erkekleri sevmeyiz. Biraz ağır olacak, konuşurken ağzı laf yapacak ama konuştuğuda boşa gitmeyecek. Şöyle ilk bakıldığında önce kızlar erkeklerin Sohbet’e girdiği takma isimlere yani nicklere vuruluyorlar. Burdan anladığımız karizma nickler bayanların dikkatini çekiyormuş. Yani burdan erkekler nicklerinizi şekil yapın izleniyorsunuz bunu anlayın.
Ben 16 senedir Sanal alemin en eski Sindy’siyim bilirsiniz. Hani diyorlarya, Sanalın kraliçeleri diye, öyle bir tanımlama varsa evet Kraliçesiyiz diyeceğimde, gerçi olgunlaştıkca Hanımağa olduk. Şimdiye kadar benim mesela hayatımın 16 yılı Sohbet Sitelerinde geçmiş. Bu zaman bir bayan için inanın hayret uyandıracak bir durum. Gerçi ağırlığını şeklini koruduktan sonra Kadın her yerde kadındır.
Sohbette bayağı Bayan artışı var, bu yüzden size son lafım; Sohbet Kızları, Çapkın Kızlar, Evli Sohbetciler, Bayan Sohbetciler, Muhabbette Kadın’lar, Arayışta Bayanlar, Genç Erkek Arıyorum diyenler, Kız Kıza Sohbet isteyenler, Yetişkin Sohbet’i tercih edenler hepiniz Sohbet Siteleri müdavimisiniz. Basitliği herkes yapar önemli olan bir duruşunuz olmalı. Ağır taşı kimse yerinden kaldıramaz, eğlenip güleceksiniz tamam ona eyvallah ama, kendinizi erkeklerin elinde oyuncak etmeyin. Gizemli olun, Sohbetinizle dikkat çekin ortalıkta hafifliğinizle değil. Sevgiyle kalın.

Bir önceki yazımda « makalem var.
1 yorum
42
9 Temmuz, 2018

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Ayni ben 7 24 saat napalim chat yapmalim da taşa mı donelim😎💫😙
    Herkese selam lar hoş sohbetler

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?