sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

Sohbet’in Çatısı Tutuştu

Sohbet’in Çatısı Tutuştu

Sizler yavaş yavaş duman kokusunu alıyorsunuz artık, biz daha içinde olduğumuzdan üstümüz başımız is koktu. Ateşi yavaştan körüklüyoruz, dumanın önünde kalmayın içeri geçin. Bizler yanacağız hemde Alev Alev derken şaka sanıyorsunuz heralde, gördüğünüzde sahiden SohbetSindy.com çatısı alev almış diyeceksiniz. Şimdilik bodrumda kazan dairesinde işlerimiz devam ediyor. Kazanı tutuşturduk hafiften dumanı vermeye başladık. Dün size SohbetSindy doğuma hazırlanıyor dedim, bugünde işler yavaş yavaş bitmeye başladığından, bugünde kazanı yaktık dumanını dışarı saldık dedim. Siz sakın sobalarınızı kaloriferlerinizi ellemeyin, koku sizin evden değil bizim SohbetSindy.com evimizden çıkıyor.
Odunu kömürü bol atddık elimizi korkak alıştırmadık, sizleri çok sıcak sarıp sarmalayacağız. Sohbet Yanıyor dedik alevlerin ortasını açtık, birlikte alevli geçiş yapıp Sohbet Sitemize geçeceğiz.
Fazla değil bir kaç günlük işimiz kaldı, sonrası ben yine size haber vereceğim.
Biliyorum biz kadar sabırsızlandınız fakat, bu işler boyacı küpü değil sok çıkartma olacak işler değil.
Sabır bilgi zaman işi, sağlam ekibimizle yaptığımız çalışmamızda yüzümüzün akıyla çıkacağımızı tahmin edebiliyorum.
Sizlerin güzel samimi dileklerini duydukça sabahlara kadar neler yapabiliriz kaygısıyla uyumayıp yaptığımız işten keyif alacağız hep birlikte.
SohbetSindy.com Sohbet Sitemizin çatısı evet tutuşdu ama kül olmayacağız, sadece Sohbet’i yakacağız alevlendireceğiz. Sizleri nefis bir görsel şölen bekliyor, kafa patlatddık ama değecek. Az biraz daha gün istiyorum sizlerden, çok kalmadı sayılı günlerimiz kaldı. Alev Alev yanmaksa dibine kadar hem kendimizi hemde tüm Sohbet Sitelerini alevlendireceğiz, herkes bizim ateşi konuşacak. Öyle böyle ufak birşey değil, size dedim oynuyorsak en iddalı fikirlerlerle yapılandırmalarla geliriz. Hiç bir Sohbet Sitesinde görmediğiniz harika ötesi büyük güne hazır olun. Sindy…

Rating: 5

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları