SOHBETİN GİZEMLİ BÜYÜSÜ

SOHBETİN GİZEMLİ BÜYÜSÜ

SOHBETİN GİZEMLİ BÜYÜSÜ

 SOHBETİN GİZEMLİ BÜYÜSÜ Reel hayatlarda bulamadığınız yada bulsanızda vaktinizin olmadığını uğraşmak istemediğinizi düşünürsek, İnternet başında tanımadığınız insanlarla Sohbet Sitelerinde Chat yapmak belkide Sunuculara insanları çeken en gizemli büyüdür. Kim olduğunu bilmeden, nasıl biri demeden, karşılıklı özel hayat bilgilerinizi açık etmeden kapalı sihirli kutudur Sanal alem.

  Hayatınızda yaşayan yakınlarınıza bile anlatamadığınız duygularınızı açık seçik utanıp sıkılmadan klavye üzerinden kendini bir perde arkasından gizleyerek, Sohbet etmektir. Yaşamında stresten üzüntüden, Aile baskılarından ezilmiş psikolojik baskılardan kaçmış ve Sohbet Sitelerinde arayışa geçmiş yüzlerce hatta binlerce insan siluetleri yer edinir kendisine.

MUTSUZLUK SOHBETE İTİYOR

 Reel hayatın artık kendisine ağır geldiğini anladığı zaman erkek yada bayanların Sanal alemde arayış talepleri daha artıyor. İş yaşantısının ağır tempolu yoğunluğundan kendisine fırsat ayıramadığını, Aile içinde kendini çok yanlız hissetmesi, istediği aşkı ilgiyi, heyecanı cinselliği bulamamasından kaynaklanan, mutsuzluk ruh halleri arayışa yöneltiyor. Etrafındaki mutlu insanlar onlara artık batmaya başlıyor, gülmeleri neşeli halleri ve her şeyden zevk almalarını imrenerek birazda kıskanarak takip ediyor.

 Neden ben neden, diye kendini sorgulamaya başlıyor. Neden bende istediğim gibi yaşayamıyorum, neden istediğim kişi karşıma çıkmıyor, sevilmek sevmek benimde hakkım demeler başladıķtan sonra içe kapanmalar ve psikolojik sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor.

SOHBET SİTELERİNİ FARK ETME

 İnternet başında zaman geçirirken kendi gibi yanlız mutsuz insanların neler yaptığını, nerelere takıldıklarını inceliyor. Yanlızlar için Sohbet Siteleri farkına varıyor, Aşk odaları Sevgi Cinsel Sohbet odaları derken kendisini bunlardan birinde buluyor. İlk girdiğinde acemilik etrafı izleme ve insanların ne yapmaya çalıştıklarını anlayıp kendiside bu Sohbetin gizemli dünyasına giriyor.

 Artık hergün Sohbet Sitelerine girme isteği arttıkça çömezlikten geçip usta Sohbetciliğe geçiş yapıyor. Önceleri şaşırıyor, bu kadar dilden dinden Türkiye’nin her şehrinden bay bayan, yetişkin, dul insanların saatlerce online çevrim içi olmaları farklı geliyor. Bunların işi yokmuda bu kadar saat burda Chat yapıyorlar düşüncesi oluşuyor ama, kendiside aynı duruma düşecek haberi yok.

SOHBETİN HAVASINI ALAN BIRAKAMAZ

 Aradığınız ne olursa olsun, mutlu olmak için çevrimiçi olan tanımadığınız insanlarla her konuda Spor, genel kültür, edebiyat, mantık felsefe, Moda, Cinsellik, iş, yaşam ve sağlık konularında  istediğiniz kadar 7/24 Chat yapmak sizi yavaş yavaş Sohbet kervanına çekecektir. Sohbet’inde bir havasını soluduğunuz zaman daha o havayı unutamazsınız hatta bırakamazsınızda.

 Artık Sunucuların en aranılan Sohbetcisi olmuş çıkmıştırsınız. Bu Sanal dünya Reel hayata benzemez. Yalanı dolanıyla, gerçeği perde arkasıyla pandoranın kutusu gibidir. Kapağını bir aça görün sizi çektikçe içine alır ya çok boğulursunuz dipte yada aklınızı kullanıp sadece zevk aracı gibi geçiştirirsiniz. Gizemlidir Sohbet Sitelerindeki insanlar, yaşamları özelleri onları daha gizemli yapar. Sizlerde bu gizemin içinde yer almak istiyorsanız ayaklarınız değil parmaklarınız o Sanal bilinmeyen yolculuğuna çıkartır. Gizemli Sanal dünyadan Sevgiler. Sindy…

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
4
22 Ekim, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?