sesli panel
mobil sohbettek sohbetmobil sohbet

sohbet yap

Yeni YıLa Taze CiLt

Yeni YıLa Taze CiLt

Günlük hayatımızın yoğunluğu,bizleri o kadar yorup stres’e sokuyorki ister istemez bu cildimizede yansıyor.Hava koşulları kış ayının gelmesiyle kapalı kapılar ardında,nefes almıyor derilerimiz.Hava almayıncada ne oluyor,cildimiz sararıp soluyor eski parlaklığını kaybediyor.
Cildinizi bir yıkama yağlama servisinden geçirmek istiyorsanız,size vereceğim maskeleri yapmaktan başlayın.Hanımlar yeni yıla taze bir ciltle girmek istemezmisiniz.Sevgilinizle baş başa olacağınız saatlerde sizi daha çekici ışıldayan cildinizle görse,aşkım bugün bir başka güzelsin dese ruhunuz okşanmazmı.O zaman 2018’e girmeye sayılı günler kaldı.Elinizi çabuk tutsanız o güne kadar bir kaç maskeyle hazırlanmış olursunuz.
Öncelikle yüzünüzde tüylenme varsa önce ondan başlıyalım.
Tüylenme maskesi malzemeleri:
10 gram limon suyu 1 su bardağı su 30 gr (tercihen nohut unu)
Yapılışı:
Homojen bir macun elde edilinceye kadar tüm malzemeleri karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Yaklaşık 15 dakika kurumaya bırakın. Daha sonra kağıt havluyu yüzünüze bastırın ve tüylerin çıkış yönüne doğru hızlıca çekin.
Cildinizdeki tüyler gidecek ortaya tertemiz cildiniz çıkacak.
Yaşlanma karşıtı Maske:
Malzemeler
3 aspirin
3 çorba kaşığı limon suyu
Aspirini limon suyunda eritin ve bir macun oluşturmak üzere karıştırın. Yüzünüzü yıkayın, sonra karışımı cildinize uygulayın, 10 dakika boyunca bekleyin. Zaman dolduğunda, maskeyi bol su kullanarak çıkarın.
Canlandırıcı Maske:
Malzemeler
5 aspirin
1 çorba kaşığı yoğurt
½ çorba kaşığı bal
Aspirini ezin ve diğer bileşenlerle iyice karıştırın. Maskeyi etkin bir şekilde uygulamak için öncelikle gözenekleri açmak için yüzünüze ılık suya batırılmış bir bez koymanız gerekir. Yüzünüzü kuruttuktan sonra karışımı uygulayın, 30 dakika boyunca bekleyinn. Süre dolduktan sonra ılık suyla çıkartın.
Peeling Maskesi:
Malzemeler
3 aspirin
3 çorba kaşığı ılık su
Hamur oluşturmak için aspirin suda eritilir. Temiz yüze uygulayın ve 10 dakika boyunca bekleyin. Daha sonra su ile durulayın.
Evet maskeleri yapın muhakkak.Önce gidin eczaneden büyük bir kutu Aspirin alın.Tabi eczacı başınız ağrıyor yada kan sulandırmak için sansın. 🙂 Ne bilecek aspirinin cilde iyi geleceğini.Hadi davranın yeni yıla kadar o kurumuş gazel kesilmiş,sararıp solmuş ciltlerinizi tazeleyin.Ve yeni yıl gecesi noel ağacı gibi ışıl ışıl ışıldayın.Sindy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

           

             

sohbet sohbet odaları chat odaları muhabbet et sohbet sindy

Türkçe mirc   mobil chat   sitene sohbet  

sohbet odaları